Karbantartó

Főbb feladatok

  • Általános karbantartási feladatok ellátása
  • Tervezett és eseti munkák elvégzése
  • A szálloda üzemszerű és folyamatos működésének biztosítása
  • Épületgépészeti rendszerek, berendezések felügyelete
  • Megelőző karbantartások elvégzése az éves tervnek megfelelően

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, műszaki affinitás
  • Önálló munkavégzés a hibajavítások során
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Készség a csapatban való munkavégzésre
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Víz- fűtésszerelői szakképzettség
  • Vízforgató berendezés kezelő, uszodagépész végzettség
  • Épület karbantartói, üzemeltetői tapasztalat
  • Villanyszerelő végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes önálló munkakör
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Jó társaság, pozitív légkör

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: gm@bonvital.hu